Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Satışa Çıkacak
Samsung Galaxy S4 satışa çıktı mı?


Samsung Galaksi es4 türkiye’de ne zaman satılacak? Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi? Samsung Galaxy S4 türkiye’de dünya’da avrupa’da yurt dışında ne kadar kaç para? Samsung firması ürünün çıkacağı tarihi ve fiyatını da açıkladı!
Samsung Galaxy S4, geçtiğimiz haftalarda tanıtım filmi ve gerçekleştirdiği büyük etkinlikle teknoloji dünyasının ilgi odağı olmuştu. İki işlemci seçeneğiyle üretilecek olan Galaxy S4, ülkelere göre değişiklik gösteren bir model olacaktı. Avrupa ve Asya ülkelerine ait cihazların da ABD performansıyla gelmemesi üzerine büyük bir hayal kırıklığı yaşanmıştı.
Samsung kullanıcıları ve teknoloji severler tarafından merakla beklenen Samsung’un amiral gemisi S4’ün, Nisan ayı sonuna doğru piyasadaki yerini alacağı biliniyordu. Samsung ve özel tedarikçi firmalar tarafından ön siparişleri bile tüketilen akıllı modelin, çıkış günü dahi belli değildi.
Amerikan kullanıcıları için bir çıkış tarihi sunulması istenildiğinde, operatör firmaları tarafından 26 Nisan, 1 Mayıs ve 29 Mayıs olarak üç ayrı tarih geldi. Şimdi ise kesin bir tarihten bahsediliyor, fakat Yeni Zelanda için.
Samsung kanalları tarafından yapılan resmi açıklamalar arasında Galaxy S4’ün, 27 Nisan tarihinde Yeni Zelanda’daki operatör şirketlerinde görüleceğine yer verildi. Duyuru arasında yer alan bilgilere göre, Avrupa ve Asya ülkelerinde de eşzamanlı bir çıkış tarihi bulunuyorken Yeni Zelanda konumu dolayısıyla 1 günlük fazla bir kullanım deneyimi yaşayacak.
Siyah ve Beyaz renk seçenekleriyle gelen Samsung Galaxy S4’ün 5 Mayıs tarihinde de ülkemizde görüleceği ve fiyatının ise 1999 TL olacağı belirtiliyor.